FNR6020S3R9NT
MFR.Part #
FNR6020S3R9NT
JLCPCB Part #
C168006
Package
SMD,6x6mm
Description
2.6A 3.9A 3.9uH 64mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS