FNR5040S680MT
MFR.Part #
FNR5040S680MT
JLCPCB Part #
C167977
Package
SMD,5x5mm
Description
1A 520mΩ 68uH 900mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS