FNR5040S4R7MT
MFR.Part #
FNR5040S4R7MT
JLCPCB Part #
C167963
Package
SMD,5x5mm
Description
3.3A 3.8A 39mΩ 4.7uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS