FNR5020S121MT
- MFR.Part #
- FNR5020S121MT
- JLCPCB Part #
- C167948
- Package
- SMD,5x5mm
- Description
- 1.755Ω 120uH 500mA 530mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS