FNR5020S2R2MT
MFR.Part #
FNR5020S2R2MT
JLCPCB Part #
C167923
Package
SMD,5x5mm
Description
2.2uH 3.1A 42mΩ 4A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS