FNR4030S1R5MT
MFR.Part #
FNR4030S1R5MT
JLCPCB Part #
C167867
Package
SMD,4x4mm
Description
1.5uH 26mΩ 3.6A 5.3A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS