FNR4030S1R2NT
MFR.Part #
FNR4030S1R2NT
JLCPCB Part #
C167866
Package
SMD,4x4mm
Description
1.2uH 20mΩ 4.2A 6.3A Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS