FNR4026S150MT
MFR.Part #
FNR4026S150MT
JLCPCB Part #
C167859
Package
SMD,4x4mm
Description
1.5A 143mΩ 15uH 1A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS