FNR4020S5R6MT
MFR.Part #
FNR4020S5R6MT
JLCPCB Part #
C167830
Package
SMD,4x4mm
Description
1.8A 117mΩ 2.4A 5.6uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS