FNR4020S5R1MT
MFR.Part #
FNR4020S5R1MT
JLCPCB Part #
C167829
Package
SMD,4x4mm
Description
1.8A 111mΩ 2.5A 5.1uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS