FNR4018S221MT
MFR.Part #
FNR4018S221MT
JLCPCB Part #
C167817
Package
SMD,4x4mm
Description
220uH 270mA 300mA 5.2Ω Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS