FNR4012S360MT
MFR.Part #
FNR4012S360MT
JLCPCB Part #
C167792
Package
SMD,4x4mm
Description
1.17Ω 36uH 500mA 560mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS