FNR4012S100MT
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FNR4012S100MT
JLCPCB Part #
C167785
Package
SMD,4x4mm
Description
1.1A 10uH 1A 345mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS