FNR3015S151MT
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FNR3015S151MT
JLCPCB Part #
C167771
Package
SMD,3x3mm
Description
150uH 220mA 230mA 4.94Ω Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS