FNR3015S5R1MT
- MFR.Part #
- FNR3015S5R1MT
- JLCPCB Part #
- C167754
- Package
- SMD,3x3mm
- Description
- 1.2A 1.2A 173mΩ 5.1uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS