FNR3015S4R3MT
MFR.Part #
FNR3015S4R3MT
JLCPCB Part #
C167752
Package
SMD,3x3mm
Description
1.3A 1.4A 150mΩ 4.3uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS