FNR3015S1R5MT
MFR.Part #
FNR3015S1R5MT
JLCPCB Part #
C167745
Package
SMD,3x3mm
Description
1.5uH 2.2A 2.7A 65mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS