FNR3012S470MT
MFR.Part #
FNR3012S470MT
JLCPCB Part #
C167737
Package
SMD,3x3mm
Description
1.885Ω 350mA 400mA 47uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS