FNR3012S390MT
- MFR.Part #
- FNR3012S390MT
- JLCPCB Part #
- C167736
- Package
- SMD,3x3mm
- Description
- 1.33Ω 390mA 39uH 410mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS