FNR3010S390MT
MFR.Part #
FNR3010S390MT
JLCPCB Part #
C167727
Package
SMD,3x3mm
Description
2.275Ω 380mA 39uH 530mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS