FNR3010S120MT
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FNR3010S120MT
JLCPCB Part #
C167722
Package
SMD,3x3mm
Description
12uH 650mA 657mΩ 670mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS