FNR3010S2R2NT
MFR.Part #
FNR3010S2R2NT
JLCPCB Part #
C167713
Package
SMD,3x3mm
Description
1.4A 1.5A 143mΩ 2.2uH Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS