FNR3010S1R2NT
Extended
- Manufacturer
- cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
- MFR.Part #
- FNR3010S1R2NT
- JLCPCB Part #
- C167711
- Package
- SMD,3x3mm
- Description
- 1.2uH 1.7A 1.8A 85mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS