73WL6R510J
MFR.Part #
73WL6R510J
JLCPCB Part #
C1699324
Description
-55℃~+155℃ 1W 510mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS