73WL6R027J
MFR.Part #
73WL6R027J
JLCPCB Part #
C1698677
Description
1W 200V 27mΩ Current Sense Resistor SMD ±5% ±500ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS