73WL6R039J
MFR.Part #
73WL6R039J
JLCPCB Part #
C1698666
Description
-55℃~+155℃ 1W 39mΩ Thick Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS