NCE30P12S
MFR.Part #
NCE30P12S
JLCPCB Part #
C167515
Package
SOP-8
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.75nF 12A 180pF 215pF 24nC@10V 25mΩ@4.5V 30V 3V 3W P-Channel SOP-8 MOSFETs ROHS