73WE4R022J
MFR.Part #
73WE4R022J
JLCPCB Part #
C1697256
Description
22mΩ 750mW Current Sense Resistor SMD ±100ppm/℃ ±5% 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS