SPV1HM101F11O00RAXXX
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
SPV1HM101F11O00RAXXX
JLCPCB Part #
C167234
Package
Plugin,D8xL11mm
Description
-55℃~+125℃ 1.38A@100kHz 100uF 11mm 2000hrs@125℃ 3.5mm 42mΩ@100kHz 50V 8mm ±20% 插件,D8xL11mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS