EKMM401VSN680MQ20S
MFR.Part #
EKMM401VSN680MQ20S
JLCPCB Part #
C1669579
Package
Plugin,D25.4xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 20mm 25.4mm 3.656Ω@120Hz 3000hrs@105℃ 400V 657.8mA@50kHz 68uF ±20% 插件,D25.4xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS