EGPD250ELL202MK20H
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EGPD250ELL202MK20H
JLCPCB Part #
C1669446
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+135℃ 1.656A@120Hz 12.5mm 2000uF 20mm 25V 3000hrs@135℃ 42mΩ@100kHz 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS