EKMG401ELL2R2MHB5D
MFR.Part #
EKMG401ELL2R2MHB5D
JLCPCB Part #
C1669158
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 11.5mm 2.2uF 26mA@120Hz 3.5mm 400V 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS