EKYB630ELL391MJ30S
MFR.Part #
EKYB630ELL391MJ30S
JLCPCB Part #
C1668994
Package
Plugin,D10xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 30mm 390uF 40mΩ 5mm 63V 890mA@120Hz ±20% 插件,D10xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS