EKZE6R3ELL561MHB5D
MFR.Part #
EKZE6R3ELL561MHB5D
JLCPCB Part #
C1668953
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 11.5mm 3.5mm 3000hrs@105℃ 380mA@120Hz 560uF 6.3V 72mΩ 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS