ELXY100ELL331MH12D
MFR.Part #
ELXY100ELL331MH12D
JLCPCB Part #
C1668868
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 12mm 170mΩ 222.5mA@120Hz 3.5mm 3000hrs@105℃ 330uF 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS