ELXZ160ELL471MH15D
MFR.Part #
ELXZ160ELL471MH15D
JLCPCB Part #
C1668860
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 15mm 16V 3.5mm 3000hrs@105℃ 470uF 730mA@100kHz 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS