ELXZ630ELL471ML20S
MFR.Part #
ELXZ630ELL471ML20S
JLCPCB Part #
C1668804
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 16mm 20mm 470uF 59mΩ 63V 7.5mm 8000hrs@105℃ 885mA@120Hz ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS