ELXV800ELL180MFB5D
Extended
- Manufacturer
- NCC(Nippon Chemi-Con)
- MFR.Part #
- ELXV800ELL180MFB5D
- JLCPCB Part #
- C1668802
- Package
- Plugin,D6.3xL11.5mm
- Description
- -55℃~+105℃ 1.1Ω 11.5mm 18uF 2.5mm 2000hrs@105℃ 30mA@120Hz 6.3mm 80V ±20% 插件,D6.3xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS