EGXE500ELL100MH12D
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EGXE500ELL100MH12D
JLCPCB Part #
C1668623
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+125℃ 10uF 12mm 180mA@100kHz 2000hrs@125℃ 3.5mm 50V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS