ELXV350ELL561MJ30S
MFR.Part #
ELXV350ELL561MJ30S
JLCPCB Part #
C1668622
Package
Plugin,D10xL30mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 35V 44mΩ 560uF 5mm 725mA@120Hz ±20% 插件,D10xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS