EKZN101ELL561MLP1S
MFR.Part #
EKZN101ELL561MLP1S
JLCPCB Part #
C1668272
Package
Plugin,D16xL35.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.43A@120Hz 10000hrs@105℃ 100V 16mm 20mΩ 35.5mm 560uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS