EKZE250ELL221MHB5D
MFR.Part #
EKZE250ELL221MHB5D
JLCPCB Part #
C1668178
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 11.5mm 220uF 25V 3.5mm 3000hrs@105℃ 760mA@100kHz 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS