ESMH401VSN101MP30S
MFR.Part #
ESMH401VSN101MP30S
JLCPCB Part #
C1667901
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 1.287A@100kHz 100uF 10mm 2.486Ω@120Hz 2000hrs@85℃ 22mm 30mm 400V ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS