EKMM451VSN391MA40S
MFR.Part #
EKMM451VSN391MA40S
JLCPCB Part #
C1665371
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.55A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 35mm 390uF 40mm 450V 850mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS