ELXY500EC5471MK25S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ELXY500EC5471MK25S
JLCPCB Part #
C1664344
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 25mm 44mΩ 470uF 50V 5mm 7000hrs@105℃ 745mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS