SMDRS1265-330N
MFR.Part #
SMDRS1265-330N
JLCPCB Part #
C163679
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
2.8A 2.8A 33uH 40mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS