SMDRS1265-150N
MFR.Part #
SMDRS1265-150N
JLCPCB Part #
C163677
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
15uH 23mΩ 4.2A 4.2A Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS