SMDRS1255-330N
MFR.Part #
SMDRS1255-330N
JLCPCB Part #
C163621
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.9A 1.9A 33uH 41mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS