SMDRS1255-100N
MFR.Part #
SMDRS1255-100N
JLCPCB Part #
C163618
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
10uH 21mΩ 3.4A 3.6A Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS