SMDRS1045-330N
MFR.Part #
SMDRS1045-330N
JLCPCB Part #
C163610
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
1.6A 1.6A 33uH 82mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS